קייטנת סוסים בחופשת פסח
הכרות עם עולם הסוסים, טיולים, לינת לילה בטבע - יצירה מענפים ועלים,בישול,משחקים ברוח מערב הפרוע

טיולי סוסים במגוון מסלולים מקסימים
מסלולים מותאמים לרמת הרוכב, קלילים ומישוריים וגם אתגריים
 
 
 
 

רכיבה טיפולית

 
 
לקשר עם בסוס סגולות ריפוי ועזרה להתמודד עם קשיים

רכיבה טיפולית –

רכיבה טיפולית מתאימה עבור ילדים ומבוגרים הסובלים מקשיים שונים ומגוונים. הטיפול מועבר על ידי מטפלים מוסמכים ומנוסים באווירה בטוחה, תומכת וסבלנית, כאשר כל טיפול מותאם לפי צרכיו ויכולותיוהאישיים של כל מטופל.

הרכיבה הטיפולית מותאמת לכל אדם, מגיל 3 ומעלה. המפגש עם הסוס והמטפל תומך ועוזר לקשת מגוונת של קשיים כגון: קוגניטיבים, מוטורים רגשיים ותקשורתיים.

מספר דוגמאות -

* בתחום הרגשי ניתן לראות שיפור בביטחון עצמי על יד: אסרטיביות, לקיחת אחריות "לדעת לקחת את המושכות ליידים..",י ישיבה זקופה על גב הסוס והתמודדות עם  פחדים המצריכים בטחון תגובתי, רכישת כלים במתן התמודדות עם הפרעות קשב וריכוזועוד. * בתחום המוטורי, ניתן לראות שיפור אצל מטופליםהסובלים מהיפוטוניה או מספסטיות אשר תנועת הסוס מייצרת אצלם גירוי תנועתי המשפיע על מערכת העצבים. תנועת הסוס מדמה את תנועת האדם כאשר הוא הולך. על כן בזמן הרכיבה מופעלים שרירים חשובים אשר מתחזקים אצל המטופל ומשפרים את היציבה ומערכת שיווי המשקל שלו.

* בתחום התקשורת ניתן לראות כיצד מעודד הסוס בתיווכו של המטפל את רמת הדיבור וההבנה של קודים חברתיים. כמו כן המטופל נחשף למערכת יחסים שבה הוא אינו זקוק בהכרח למלל על מנת ליצור קשר. הסוס מאפשר חוויה חיובית שמכילה הבנה הדדית.

חשוב לציין שאלו מספר דוגמאות והאפשרויות הנן רחבות. לאינפורמציה ושאלות יש ליצור איתנו קשר.

בשונה מרוב החוות, חווה באהבה מקיימת את כול המפגשים בטבע במסלולים מרהיבים אשר מעצימים את חווית המטופל וחושפים אותו לחוויה שרק הטבע עצמו מעניק.

הסוסים בחווה הינם שותפים מלאים בטיפול וזוכים למרעה טבעי ויחס חם ואוהב.


הטיפול נבנה בשלבים מותאמים אישית
 הרכיבה עצמה מחזקת ומעצימה מיומנויות וחוזקים
גרסה להדפסה גרסה להדפסה שליחה לחבר שליחה לחבר