קייטנת סוסים בחופשת פסח
הכרות עם עולם הסוסים, טיולים, לינת לילה בטבע - יצירה מענפים ועלים,בישול,משחקים ברוח מערב הפרוע

טיולי סוסים במגוון מסלולים מקסימים
מסלולים מותאמים לרמת הרוכב, קלילים ומישוריים וגם אתגריים
 
 

אודות חווה באהבה

 
 

אסף פרנס 0526417773 /  0775496141

 

חווה באהבה על ראש הגבעה ממוקמת במושב עופר שבמועצה אזורית חוף הכרמל. כפי ששמה מעיד החווה הוקמה ומנוהלת עם המון אהבה. החווה מנוהלת על ידי אסף פרנס – מורה לרכיבה, בוגר קורס רכיבה טיפולית מוינגייט ובעל תעודת מטפל. בנוסף, לאסף ידע רחב על ההיסטוריה והגיאוגרפיה של האזור.


חווה באהבה על ראש הגבעה מזמינה אתכם לחוות ולהתרגש ממגוון התנסויות ייחודיות עם בעלי חיים מופלאים, בלב הירוק והאוויר מן הים.


חווה באהבה בגישה הטיפולית

חווה באהבה מתמחה ברכיבה טיפולית המבוצעת על ידי מטפלים מוסמכים ומנוסים עם המון ידע, ניסיון ואהבה לתחום ולאנשים. הרכיבה הטיפולית מתנהלת באווירה נינוחה, תומכת וסבלנית, ומותאמת לפי צרכיו האישיים של כל מטופל. כך יכולים הרוכבים להתנסות בחוויה חדשה ויוצאת דופן, לחזק את נקודות החוזק שלהם, ולהתבטא באופן חופשי.


הסוסים בחווה זוכים לטיפול מקצועי וליחס אוהב, דבר אשר בא לידי ביטוי ברכיבה. הסוסים נחמדים, מתוקים ורגועים להפליא. כמו כן, בחווה פינת חי, והמבקרים נחשפים לסוגים רבים של בעלי חיים שלא רואים כל יום, בייחוד בשעות הערב.


טיולי סוסים

חווה באהבה מציעה טיולי סוסים במגוון מסלולים מרהיבים באזור הירוק והמיוער של חוף הכרמל. אסף פרנס, מנהל החווה מכיר את האזור לאורכו ולרוחבו, והופך כל טיול לחוויה מלאת קסם וסיפורים. פעילות זו מצוינת לימי כיף וגיבוש עבור חברות וארגונים, או לחילופין, כהפתעה רומנטית. ניתן לשלב טיול רכיבה עם פיקניק בחיק הטבע – דרך מופלאה להצעת נישואין.


עוד בחווה

חווה באהבה על ראש הגבעה מפעילה פנסיון סוסים המעניק טיפול מלא בסוס, כולל האכלה וטיפול שוטף בתנאים טובים במיוחד, וכן רכיבה יומיומית על הסוס בחווה. במקום יש אורוות ומרעה – שטח פתוח לסוסים
השירות ניתן במסגרת פנסיון מלא או חצי פנסיון.


בנוסף מספקת החווה שירותי אילוף סוסים לכל מטרה:

  • אילוף לפתרון בעיות התנהגות
  • אילוף בסיסי לרכיבה- מגיל שנתיים ומעלה
  • אילוף סייחים
  • אילוף סוסים בוגרים


* ישנה אופציה לפנסיון לסוסים באילוף

אסף פרנס מורה לרכיבה
רכיבה על סוסים במורדות יערות הכרמל
חווה באהבה על ראש הגבעה
סוסים באחו הפתוח
גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר      
 
 
  
 


מושב עופר, חוף הכרמל  | טל': 5496141 - 077 | נייד: 6417773 - 052 | 
דוא"ל: asafparnes@gmail.com

  
 עמוד הבית ::: אודות חווה באהבה ::: רכיבה טיפולית ::: טיולים ::: צור קשר ::: מפה :::